Mesterskap:


År: Norgesmester Geravinner Nordisk VM / EM
2014 VM i Finland, Helsinki, 8-10 august
2013 Line F. Frøystad /
Harry Pepper (BC)
Line F. Frøystad /
Harry Pepper (BC)

Nordisk mesterskap Norge,
Lillestrøm 16.-17.nov. 2013

 

Jessica Svanljung/Tending Knight (BC), FIN

 

VM i Ungarn, Budapest, 16-19 mai

 

Kjellaug Selsaas m/Myrullens Junior Flis

(Bc) Norge

2012 Aina Fatland Røine/Tyra (BC) Aina Fatland Røine/Tyra (BC)

Nordisk mesterskap i Finland,
Helsingfors 8.-9. desember 2012

Katja Kiviaho/Tending Airborne, (BC), FIN
VM i Østerrike, Zalzburg, 18-20 mai

Enqvist-Pukkila Christa m/Tending Able Tiger (BC), FIN

2011 Line F. Frøystad / 
Harry Pepper (bc)
Line F. Frøystad /
Harry Pepper (bc)

Tarja Melakari,Tending Jetblack (Bc) (Fin)

VM i Frankrike, Paris 7 - 9. juli

Maren H. Teien / Amira (bc) (N)

 

2010 Line F. Frøystad / 
Harry Pepper (bc)
Line F. Frøystad / 
Harry Pepper (bc)
Maren H. Teien / Amira (bc) (N) VM, Danmark:
Elina Niemi / Tending Bluey (F)
2009 Solgunn Roarsen / Pluto
(bc)
Monica Reiersen /
Kronvallaren Extra
(bc)

Christa Enqvist /Tending Vigor (bc)

(F) og Lena Valimaki /Tending Blackie

(bc)(F)

VM: Slovakia -  Bratislava -
Carmen Bennett (F)
U-Blitz Du Mont Kerchouan (bc)
2008 Trond Brustad/ 
Doubleuse Couldberry (gr)
Anette Thune /
Brains Kello Kuul (bc)
Christa Enkvist /
Tending Vigor (bc)(F)
VM: Stockholm: Mads Møller (dk)/ Haley (bc)
2007 Annette Thune
Brains Kello Kuul (bc)
Annette Thune
Brains Kello Kuul (bc)
Annette Thune
Brains Kello Kuul (bc) (N)
EM: Zagreb: Paivi Lamminen (F) / 
Cabaroo Flaming Flamenco (bc)
2006 Synnøve Matre/ 
Doubleuse Copper Stripes (gr)
Kjellaug Selsaas / 
All Trade Anne Loppa (bc)
Anne Dahlin / Kelliegaardens
Complete Chili (S)
VM: Poznan: Kjellaug Selsaas(N)/ 
All Trade Anne Loppa (bc)
2005 Elisabeth Adsen / 
Brains I-Kela (bc)
Øystein Ødegaard/
Leo (bc)
Anne Dahlin / Kelliegaardens
Complete Chili (S)
EM: Wien: Kjellaug Selsaas(N) / 
All Trade Anne Loppa(bc)
2004 Øystein Ødegaard / 
Leo (bc)
Anne Fosser / 
Ulvinmyra's Uno (bc)
Leena Välimäki /
Tending Blackie (bc) (S)
EM:Torino: Kenth Svartberg(S)/ 
Kes (bc)
2003 Øystein Ødegaard / 
Leo (bc)
Øystein Ødegaard/
Leo (bc)
Gro Hauge /
Brainwaiwe's Java (bc) (N)
VM: Dortmund: Christina Rynning(S) / 
Nezzy
(bc)
2002 Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
John Eklöf  /
Lizzoroys Loy (bc) (S)
VM: Amsterdam: John Eklöf (S)/ 
Lizzoroys Loy
2001 Gørill Nordve / 
Brains Happy Hemp (bc)
Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
VM: Porto: Helle Poulsen (Dk)/ 
Solfari's Dentaria Debbi
2000 Synnøve Matre / 
Doubleuse Scar (gr)
Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
Svein Børresen /
Brainwaiwes Halley (bc)
VM: Milano: Emilie Prytz (N)/
Micane's Laddie
1999 Viggo Sørensen /
Mesna-borderen Erling (bc)
Malene Grip / 
Timmie (bc)
Bosse Hermansson / 
Tim
 
EM: Nice: Arve Gomsrud(N)/
Aico
1998 Heidi Billkvam / Libby's 
Take a Chance on me (bea.c)
Heidi Billkvam / Libby's 
Take a Chance on me (bea.c)
Bosse Hermansson / 
Tim
 
VM: Helsinki: Sven Karlsson (S)/
Draco
1997 Viggo Sørensen / 
Mesna-borderen Erling (bc)
Heidi Billkvam / Libby's 
Take a Chance on me (bea.c)
Bosse Hermansson / 
Tim
 
EM: København: Heidi Billkvam (N)/
Libby's Take a Chance on me (bea.c)
1996 Beate Stiansen / 
Buck (bc)
Viggo Sørensen /
Mesna-borderen Erling (bc)
Bosse Hermansson /
Tim
VM: Wien: Viggo Sørensen (N)/
1995 Jannicke Bjøærnbakken / 
Brains Birk (bc)
Heidi Billkvam / Libby's 
Take a Chance on me (bea.c)
Heidi Billkvam / Libby's 
Take a Chance on me (bea.c)
VM: Stockholm: Sven Karlsson(S) / 
Draco
1994 Jannicke Bjøærnbakken / 
Brains Birk (bc)
Ingar Saastad /
Dino (bc)
1993 Per Øyvind Fredheim /
Kiri Cwr Dorcas (bc)
Ingar Saastad /
Dino (bc)
1992 Jannicke Bjørnbakken /
Brains Birk (bc)
Ingar Saastad /
Dino (bc)
1991 Per Øivind Fredheim /
Kiri Cwr Dorcas (bc)
Ingar Saastad /
Dino (bc)
1990 Ingar Saastad /
Skilis Kikki (bc)
Per Øivind Fredheim /
Kiri  (bc)
1989 kl III:Ole Martin Nymoen /
Bea Trixie (bc)
Ingar Saastad /
Skilis Kikki (bc)
landskamp : Per Øyivind Fredheim /
Kiri Cwr Dorcas (bc)
1988 kl III:Per Øivind Fredheim /
Kiri Cwr Dorcas (bc)
Ingar Saastad /
Skilis Kikki (bc)
landskamp : Per Øivind Fredheim /
Kiri Cwr Dorcas (bc)
1987 kl III: Jørgen Stiansen /
Rokestra's L-Zico (sch)
kl III: Jørgen Stiansen /
Rokestra's L-Zico (sch)
Sverre Olsen /
Lady (buhund)
1986 kl III: Jørgen Stiansen /
Rokestra's L-Zico (sch)
kl III: Jørgen Stiansen /
Rokestra's L-Zico (sch)
Jørgen Stiansen /
Rokestra's L-Zico (sch)
1985 kl III: Unn Kroghen /
Santo (bc)
Haakon Nymoen /
Laika Lu (bc)
S. Håkansson /
Hera (gr)
1984 kl III: Unn Kroghen /
Santo (bc)
Haakon Nymoen /
Laika Lu (bc)
Unn Kroghen /
Santo (bc)
1983 kl III: Sverre Olsen /
Lady (buhund)
Janna Oulie /
 Bill (bc)
1982 kl III: Jørgen Stiansen /
Zanto (sch)
kl III: Jørgen Stiansen /
Zanto (sch)
Turid Stavn / 
Bjørnulvs Ømmhe (sch).
1981 kl III: Jørgen Stiansen /
Zanto (sch)
kl III: Jørgen Stiansen /
Zanto (sch)
1980 kl III: Svein Christiansen /
Ajami av Vendelslund (sch)
Svein Christiansen /
Ajami av Vendelslund (sch)
1979 Heidi Lunde /
Andy Capp (bc)
1978 Svein Christiansen /
Biams Quanda (sch)
1977 Sverre Sigvarhsen /
Dorte (sch)

YourCompany.Com © 2003 • Privacy Policy • Terms Of Use